BrightBooks
Брайт Букс Авторы Савик Шустер Свобода слова проти страху і приниження. Соціальний експеримент у прямому ефірі й перша карта емоцій України
-30%
Савик Шустер

Свобода слова проти страху і приниження. Соціальний експеримент у прямому ефірі й перша карта емоцій України

315.00 ₴ 220
Добавить в корзину
ISBN: 978-617-7418-63-3
Бэйджи для книг: -30%
Вес книги (кг): 0,559
Год выхода первого издания: 2018
Обложка: твердая + супер
Объем (стр.): 288
Формат (мм): 150х227
Язык: Украинский

О книге

Людина року, найкрасивіший чоловік України, Заслужений журналіст України, найпопулярніший телеведучий країни. У Савіка Шустера - десятки епітетів і звань. Його називають людиною, яка вплинула на нове покоління України і навіть принесла в країну віяння європейських цінностей.

Програма Савіка Шустера, як би вона не називалася, завжди була найбільш рейтинговою в країні. Понад 12 років легендарний ведучий давав можливість виступити в своєму ефірі політикам, громадським діячам та зіркам України. У книзі «Свобода слова проти страху і приниження» Савік Шустер вперше дає слово самому собі. Він розповідає про те, що відбувалося за лаштунками його програми і про свої стосунки з Петром Порошенком, Юлією Тимошенко, Олександром Лукашенко, Борисом Нємцовим, Михайлом Ходорковським та іншими українськими і європейськими політиками. Він описує найважливіші політичні події в житті України, свідком яких став. Савік Шустер відверто розповідає про свої невдачі і визнає власні помилки, висловлює свій погляд на проблеми сучасної України і пропонує неординарні шляхи їхнього вирішення.

Унікальний формат авторської програми дозволив Савіку Шустеру провести найбільше соціологічне дослідження в Україні в прямому ефірі. За 12 років в його студії побували щонайменше 60 000 (!) українців. У 2015-2016 роках ведучий провів масштабний експеримент, учасниками якого стали його глядачі. За результатами дослідження разом з командою соціологів Савік Шустер створив першу емоційну карту України, яка, як дорожня карта нового покоління, може вивести країну на вірний шлях.

Савик Шустер

Журналист, военный репортер. Автор и ведущий самого популярного в истории...
развернуть

Вітаємо!

Ваше повідомлення успішно надіслано.