BrightBooks
Брайт Букс Авторы Андрей Процайло Яйце-райце, або мільйон на мрію
-30%
Андрей Процайло , Татьяна Белимова

Яйце-райце, або мільйон на мрію

Добавить в корзину 70 ₴
Добавить в корзину 50 ₴
ISBN: 978-966-2665-98-7
Бэйджи для книг: -30%
Вес книги (кг): 0,29
Год выхода первого издания: 2016
Обложка: мягкая
Объем (стр.): 280
Формат (мм): 145х213
Язык: Украинский
Книга доступна в форматах: epub

О книге

Сховані скарби гетьмана Полуботка вперто шукають собі власників. Серед них – унікальний діамант «Бо Сансі», що своєю формою нагадує казкове яйце-райце і який має на людину магічний вплив. Адже цей коштовний камінь «малих губить, а великих возвеличує…».

Черговий владний господар «блудного» каменя після низки життєвих катаклізмів здогадується, що причиною його невдач є безцінний діамант. Просто так його позбутися власникові не дає жадібність. Тому він вирішує обдурити долю й коштовність дивом-дивним «очистити» – розіграти на шоу. Як? Для чого? І що з цього вийшло? – відповідь дадуть герої: як гравці шоу, так і сторонні, але посвячені в історію каменя персонажі.

Отож гра розпочалася!

Хто ти, новий власнику діаманта?

Перший в Україні роман-шоу вельми оригінально виплутався з такої коштовної афери…

«У Тетяни Белімової та Андрія Процайла вдався напрочуд яскравий, неочікуваний і дивовижно гармонійний письменницький дует. Їхній текст – плавний, живий та цілісний, без «швів» і «розломів», зазвичай притаманних співавторству. Звісно, не беруся стверджувати напевне «хто що написав» (хоч це й доволі цікаве заняття – «віднаходити» того чи іншого письменника у гуртовому проекті), натякну лише, що в епізодах із минулого здебільшого відчувала руку Андрія (окремий респект за багатющий історичний фактаж!), а події сьогодення видались таки більш витвореними Тетяною, – і тут, мушу визнати, мені відкрилась цілком нова Тетяна Белімова, з надзвичайним почуттям гумору, міцно збитою й довершеною стилістикою та досконалим знанням «славного міста Києва». Взагалі, мова цього роману – ще одна його суттєва перевага поряд зі змістовим наповненням. Не раз і не два ловила себе на думці, що зупиняюся і наново перечитую цілі речення та абзаци, так скучила за вправно й доладно написаними текстами. І давно мені не траплялися такі захопливі історії – та й не пригадаю, чи взагалі зустрічала в нашій сучасній літературі цей цікавезний жанр – роман-квест, себто роман-шоу, як автори його означили у рукописі… Враження – подивилася захопливий фільм у кінотеатрі. Добра, направду відбірна мова, карколомний сюжет, детально пропрацьовані й майстерно розставлені персонажі з недвозначними іменами – усе це вкупі творить такий смачний літературний коктейль, що я вже зараз вимагаю продовження «бенкету»!»

Вікторія Гранецька

Вітаємо!

Ваше повідомлення успішно надіслано.