BrightBooks
Новинка
295
Добавить в корзину
ISBN: 978-617-7766-58-1
Бэйджи для книг: Новинка
Вес книги (кг): 0,460
Год выхода первого издания: 2022
Обложка: Твердая
Объем (стр.): 336
Формат (мм): 160х215
Язык: Украинский

О книге

Новий фантастичний роман відомого майстра пригодницької літератури Анатолія Шкаріна. 

Головний герой роману – юний астронавт, який останні чотири роки провів у цілковитій самотності на облавку космічної каравели. Єдиним його співрозмовником був комп’ютер. Він мріяв якнайскоріше повернутися на Землю й нарешті перегорнути цю занадто довгу та важку сторінку свого життя... Але коли це сталося, йому раптом із присмаком ностальгії та розчарування запраглося неможливого: повернутися в минуле й лишитися там назавжди... Адже найсміливіші передбачення футурологів двадцять першого століття виявилися дитячим белькотанням супроти приголомшливих реалій завтра, в яке потрапив астронавт.

Це не просто фантастична пригодницька історія, це історія про справжні людскі якості та випробування, які герої мають пройти, аби залишитись людьми. Обов'язково зацікавить як підлітків, так і дорослих читачів.

«Усі знають ці казкові історії, в яких люди викликають диявола. Вони вважають, що контролюють ситуа цію. Але диявол завжди виявляється хитрішим. Так ось, сьогодні ми відіграємо роль героїв цих історій. Лишень замість диявола в нас Штучний Інтелект...» 
Ілон Маск,
інженер-винахідник XXI століття

Анатолий Шкарин

Анатолий Шкарин – известный украинский писатель, автор популярных приключенческих романов.

Призвание заниматься литературным творчеством чувствовал с детства, но...
развернуть


Вітаємо!

Ваше повідомлення успішно надіслано.