BrightBooks
Брайт Букс Автори Дмитро Воронський Гетьмани України. Перші
Новинка
Дмитро Воронський

Гетьмани України. Перші

350
Додати у кошик
ISBN: 978-617-7766-68-0
Бейджи для книг: Новинка
Вага книги (кг): ,410
Мова: Українська
Обкладинка: Тверда
Обсяг (стор.): 272
Рік виходу першого видання: 2024
Формат (мм): 145х210

Про книгу

«Гетьмани України» — історична серія життєписів видатних державних діячів і козацьких отаманів, започаткована, щоби прочинити браму таємничого минулого дніпровського козацтва та українського народу. 

Перший том серії присвячений видатним провідникам ранньої козаччини:

— Остафію Дашковичу,
— князю Дмитру Вишневецькому (Байді),
— князю Михайлу Вишневецькому,
— Івану Підкові,
— Криштофу Косинському,
— Самійлу Кішці (Кошичу).

У книжці подано їхні найповніші біографії, створені з урахуванням найновіших досліджень українських істориків. У ній читач знайде й відкриє для себе багато маловідомих фактів і цікавих інтерпретацій історичних подій, які дадуть змогу під іншим кутом подивитися на діяльність видатних персонажів минулого.

Військово-політичне утворення запорозького козацтва, яке виникло на південних землях України, було яскравим проявом військової культури українського етносу. У книжці йде мова про події жорстокого часу XVI століття та про лицарів Війська Запорозького, про дніпровських козаків, які, виступаючи об’єднанням хороб­рих представників народу, феноменальним чином розвинули демократичні принципи організації, побратимства, рівності, відрізнялися високими морально-етичними нормами й були відомими на всю Європу своїм шанобливим ставленням до жінки.

Дмитро Воронський

Дмитро Воронський — письменник, дослідник минулого України. 2008 року закінчив Запорізький національний університет, має ступінь магістра історії.

Відомий своїми творами про раннє українське козацтво.


Вітаємо!

Ваше повідомлення успішно надіслано.