BrightBooks
Брайт Букс Автори Роберт Маурер Метод Кайдзен. Один маленький крок може змінити ваше життя
Новинка
Роберт Маурер

Метод Кайдзен. Один маленький крок може змінити ваше життя

240
Додати у кошик
ISBN: 978-617-7766-63-5
Бейджи для книг: Новинка
Вага книги (кг): 0.220
Мова: Українська
Обкладинка: тверда
Обсяг (стор.): 152
Рік виходу першого видання: 2022
Формат (мм): 142х195 мм

Про книгу

Змінюватись, досягати конкретних цілей, що поліпшують життя, - справа важка, а для деяких навiть нездійснена. Винен у цьому наш підсвідомий страх змiн, що налаштовує мозок на активний опір діям.

Зміни відбуваються, коли мозок задовольняє жагу змiн. Секрет таких змін полягає в методi кайдзен, суть якого проста: великi цiлi досягаються маленькими, але систематичними кроками, які не обов'язково мають спричиняти біль.

За допомогою кайдзен ви можете позбутися шкiдливих звичок, приміром куріння або переїдання, і кульiтивувати нові. У бiзнесі кайдзен допоможе вам обрати такі способи мотивації співробітників, які надихали би їх. У Японії принципiв кайдзен дотримуються великi корпорації, наприклад Toyota.

Послуговуючись методом кайдзен, ви зможете пiдготувати себе до змiн, правильно до них ставитися та зробити життя більш захопливим і реалізувати свої амбіції, обійшовши всі перешкоди.

Роберт Маурер

Роберт Маурер - доктор філософії, клiнiчний психолог Каліфорнійського університету в Лос-Анджелеci та медичної школи Університету Вашингтона. Багато подорожує,...
розгорнути


Вітаємо!

Ваше повідомлення успішно надіслано.