BrightBooks
Брайт Букс Автори Ірина Агапєєва Остров’янка. Ціна мрії
Ірина Агапєєва

Остров’янка. Ціна мрії

180
Додати у кошик
ISBN: 978-966-426-263-4
Вага книги (кг): 0,342
Мова: Українська
Обкладинка: Тверда
Обсяг (стор.): 288
Рік виходу першого видання: 2021
Формат (мм): 142x195

Про книгу

Новий роман від авторки бестселеру "Троянди за колючкою. Сповідь про жіночу тюрму".

Сюжет, на перший погляд, не новий. Хто не знає Робінзона Крузо? Та відмінність «Остров’янки» в тому, що на острові опиняється жінка, і цим оригінальність роману не обмежується. Тут паралельно проходять дві лінії: самотність і свобода. Через призму авантюрного роману ненав’язливо розглядаються філософські поняття, які хвилюють людину відтоді, як вона навчилася мислити.

Самотність і її наслідок — здичавіння. Щоб відтінити цю тему, у роман вводиться таємничий дикий чоловік.Чи здичавіє так само наша героїня? Чи може людина зберегти себе, свою особистість у таких обставинах?

Інша проблема життя на безлюдному острові — свобода. Здавалося б, у твоїх володіннях цілий острів, одначе ти не можеш його залишити з власної волі. Скільки ж простору потрібно маленькій людині, щоб почуватися вільною? Острів — в’язниця. Цілий світ — в’язниця, якщо ти обмежений у можливості приймати рішення.

 

 

Ірина Агапєєва

Письменниця, авторка гостросюжетних романів і художніх біографій. Народилася й виросла в Сімферополі, де закінчила Національну юридичну академію імені Ярослава...
розгорнути


Вітаємо!

Ваше повідомлення успішно надіслано.