BrightBooks
Брайт Букс Автори Гері Чепмен П'ять мов перепрошення
Гері Чепмен

П'ять мов перепрошення

215
Розпродано
ISBN: 978-966-2665-01-7
Вага книги (кг): 0,305
Обкладинка: м'яка
Обсяг (стор.): 248
Формат (мм): 145х213

Про книгу

Подружнє життя, батьківство, романтичні стосунки до шлюбу, професійні відносини – всюди потрібні прохання про вибачення.
Книжка, яку ви тримаєте у руках, має величезний потенціал налагоджувати й збагачувати стосунки та навіть запобігати розлученням.

У РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ є реальні люди, які помиляються. Інколи недостатньо просто сказати: «Мені шкода, що так сталося». Потреба в перепрошенні є у кожній сфері стосунків між людьми. Хороша новина полягає в тому, що мистецтво перепрошення можна опанувати. Через своє дослідження та спілкування із сотнями людей консультант доктор Дженіфер Томас та доктор Ґері Чемпен, автор революційної книги «П'ять мов любові», відкрили п'ять основних аспектів, чи то пак «мов», перепрошення.

• ВИСЛОВЛЮЮЧИ КАЯТТЯ: «Мені шкода» .
• БЕРУЧИ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ: «Я був(ла) неправий(ва)» .
• НАМАГАННЯ ВИПРАВИТИ СИТУАЦІЮ: «Що я можу зробити, щоби загладити свою провину?» .
• ЩИРЕ РОЗКАЯННЯ: «Я намагатимуся ніколи більше не робити цього» .
• ПЕРЕПРОШЕННЯ: «Будь ласка, вибач мені!»

Із книги «П'ять мов перепрошення» ви дізнаєтеся, як визначити власну мову вибачення, а також навчитеся розмовляти мовами перепрошення тих людей, яких любите. Розуміння й використання п'яти мов перепрошення зроблять позитивний внесок у кожну сферу ваших стосунків із людьми.

Гері Чепмен

Один з найвідоміших і шанованих у світі сімейних консультантів. Автор мегабестселлера «П'ять мов любові», виданого загальним накладом в більш ніж десять...
розгорнути


Вітаємо!

Ваше повідомлення успішно надіслано.