BrightBooks
Брайт Букс Автори Андреас Тіссен Сделай невозможное возможным (тв.обкл.)
Андреас Тіссен

Сделай невозможное возможным (тв.обкл.)

450
Додати у кошик
ISBN: 978-966-426-244-3
Вага книги (кг): 0,450
Мова: Російська
Обкладинка: тверда в суперобкладинці
Обсяг (стор.): 200
Рік виходу першого видання: 2018
Формат (мм): 150х227

Про книгу

«РАЗОМ МИ ЗДІЙСНИМО ЗАХОПЛЮЮЧУ ПОДОРОЖ У ТВІЙ ВНУТРІШНІЙ СВІТ І ВИТЯГНЕМО ЗВІДТИ САМІ ЦІННІ "ДІАМАНТИ", ЩОБИ ЗГОДОМ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЇХ В НОВОМУ, СВІДОМОМУ ЖИТТІ».
АНДРЕАС ТІССЕН

«Зроби неможливе можливим!» – перша книга відомого в Німеччині, Австрії та Швейцарії російськомовного коуча і спікера Андреаса Тіссена. У ній автор ділиться есенцією свого двадцятип'ятирічного досвіду бізнесмена і консультанта.

«Бути самому щасливим і робити щасливими інших людей зможе тільки той, хто сам живе наповненим й осмисленним життям і розкриває власний потенціал» – ось головна ідея книги. «Зростай і служи!» – з таким закликом звертається до слухачів Андреас на тренінгах, і з таким же закликом він говорить до читачів зі сторінок своєї книги.

«Зроби неможливе можливим!» – не просто чергова мотиваційна книга. Навпаки, вона сповнена практичних порад, рекомендацій, а також історій людей, які пережили глибокі зміни в житті завдяки ідеям і порадам автора.

Читач трансформує своє мислення, переосмислить життєві установки і цінності, отримає імпульс рухатися вперед, зарядиться енергією за допомогою чіткої інструкції, що складається з 12 практичних кроків, що містяться в книзі.

«Теми, які Андреас Тіссен розкриває у своїй книзі, дуже близькі моєму серцю і життя в цілому. Це – відповідальність, прийняття себе, прощення, духовне зростання, мотивація, служіння людям і ін. Думаю, сьогодні вони актуальні для кожного з нас. Коли я прочитав цю книгу, то багато чого переосмислив у житті, почав по-іншому ставитися до себе і навіть отримав відповіді на питання, які довгий час не давали мені спокою.
А ще мене дуже надихнули історії персонажів, які лягли в основу кожного розділу».


Андреас Аденауер,
онук першого канцлера Німеччини, успішний бізнесмен,
генеральний директор компанія Adenauer & Co

 

Андреас Тіссен

Андреас Тіссен – провідний європейський мотиваційний спікер і експерт з етикету з досвідом більш 29 років, бізнес-тренер, фахівець в області продажів, лідерства та...
розгорнути


Вітаємо!

Ваше повідомлення успішно надіслано.