BrightBooks
Брайт Букс Автори Влад Головін Як бути класним татом. Історії та досвід відомих батьків
Влад Головін

Як бути класним татом. Історії та досвід відомих батьків

245
Розпродано
ISBN: 978-617-7766-03-1
Вага книги (кг): 0,355
Мова: Українська
Обкладинка: Тверда
Обсяг (стор.): 280
Рік виходу першого видання: 2019
Формат (мм): 130х200

Про книгу

  • КУДИ ЗНИКЛИ СПРАВЖНІ ЧОЛОВІКИ?
  • ЧОМУ ТАК БАГАТО РОЗЛУЧЕНЬ І СИРІТ ПРИ ЖИВИХ БАТЬКАХ?
  • ДЕ ПОДІЛИСЯ ЧОЛОВІКИ, ЯКІ ХОЧУТЬ І ВМІЮТЬ ВИХОВУВАТИ ТА ДБАТИ ПРО СВОЇХ ДІТЕЙ?

Іноді ці питання дратують. Чоловіки нікуди не поділися, вони є, ви просто не звертаєте на них уваги. Мільйони з них живуть, працюють, люблять свої родини, піклуються про своїх дітей та дружин і не очікують жодних оплесків.

Книжка, яку ви тримаєте у своїх руках, ламає стереотип «справжні батьки вимирають як вид». Її герої – відомі продюсери, підприємці, журналісти, лікарі, священики, вчені, програмісти, усі ті, для кого батьківство є свідомим вибором, а діти – джерелом натхнення. Вони відверто розповідають, чого їх навчив їхній батько й чого вони хочуть навчити своїх дітей. Діляться секретами виховання та ідеями про те, як бути татом, з яким тепло, надійно й весело. Розмірковують про цілі, цінності та сенс батьківства.


Книжка розрахована на найширше коло небайдужих татусів, а також мам, які подарують книжку своїм чоловікам, аби ті знали, як стати крутими батьками.

Влад Головін

Владислав Головін – батько трьох дітей, економічний журналіст, кількаразовий лауреат премії ділових журналістів Presszvanie, екс-редактор відділу часопису...
розгорнути


Вітаємо!

Ваше повідомлення успішно надіслано.