BrightBooks
Новинка
295
Додати у кошик
ISBN: 978-617-7766-58-1
Бейджи для книг: Новинка
Вага книги (кг): 0,460
Мова: Українська
Обкладинка: Тверда
Обсяг (стор.): 336
Рік виходу першого видання: 2022
Формат (мм): 160х215

Про книгу

Новий фантастичний роман відомого майстра пригодницької літератури Анатолія Шкаріна. 

Головний герой роману – юний астронавт, який останні чотири роки провів у цілковитій самотності на облавку космічної каравели. Єдиним його співрозмовником був комп’ютер. Він мріяв якнайскоріше повернутися на Землю й нарешті перегорнути цю занадто довгу та важку сторінку свого життя... Але коли це сталося, йому раптом із присмаком ностальгії та розчарування запраглося неможливого: повернутися в минуле й лишитися там назавжди... Адже найсміливіші передбачення футурологів двадцять першого століття виявилися дитячим белькотанням супроти приголомшливих реалій завтра, в яке потрапив астронавт.

Це не просто фантастична пригодницька історія, це історія про справжні людскі якості та випробування, які герої мають пройти, аби залишитись людьми. Обов'язково зацікавить як підлітків, так і дорослих читачів.

«Усі знають ці казкові історії, в яких люди викликають диявола. Вони вважають, що контролюють ситуа цію. Але диявол завжди виявляється хитрішим. Так ось, сьогодні ми відіграємо роль героїв цих історій. Лишень замість диявола в нас Штучний Інтелект...»
Ілон Маск,
інженер-винахідник XXI століття

Анатолій Шкарін

Анатолій Шкарін – відомий український письменник, автор популярних пригодницьких романів.

Покликання займатися літературною творчістю відчував з дитинства, але почав...
розгорнути


Вітаємо!

Ваше повідомлення успішно надіслано.