BrightBooks
Брайт Букс Автори Керолайн Ліф Думай, учись, преуспевай (нове оформлення, тверда обкладинка)
Бестселер
-40%
Керолайн Ліф

Думай, учись, преуспевай (нове оформлення, тверда обкладинка)

Додати у кошик 120 ₴
ISBN: 978-617-7418-74-9
Бейджи для книг: Бестселер, -40%
Вага книги (кг): 0,445
Мова: Російська
Обкладинка: Тверда
Обсяг (стор.): 400
Рік виходу першого видання: 2021
Формат (мм): 142x195
Книга доступна у форматах: epub

Про книгу

По-новому оформлене видання бестселера в твердій палітурці.

Як навчитися усвідомлювати свій розум і користуватися ним для успіху в навчанні, на роботі і в житті.

Мислення наділене неймовірною силою змінювати наш розумовий, емоційний і навіть фізичний стан. Думки можуть або обмежувати нас нашими ж уявленнями про власні можливості, або допомогти розкрити в собі здібності, що перевершують всі очікування. Вибираючи правильний розумовий настрій, ми наповнимо своє життя інтелектуальним задоволенням, емоційним контролем і фізичним здоров'ям.
Питання лише в тому ... як це зробити?

Спираючись на сучасні наукові дослідження і здоровий глузд, доктор Керолайн Ліф допоможе вам навчитися контролювати ваші думки, щоби ви могли управляти своїм життям. З цієї практичної книжки ви дізнаєтеся, як зміцнити пам'ять і підвищити здатність до навчання, також вона допоможе вам відкрити власний неповторний спосіб, яким ви сприймаєте інформацію, навчить оптимізувати своє мислення і знайти психологічну та емоційну стійкість.

"Чудова книга д-ра Керолайн Ліф піднімає єдино важливу проблему нашого життя: ми можемо навчитися контролювати свій мозок, управляти своїм розумом і покращувати те, як відчуваємо себе, як думаємо і як живемо. І для цього зовсім не потрібні медпрепарати, які застосовуються в психіатрії , – нам потрібні знання, роздум і любов, щоб вийти за межі свого страждання до насиченою і повноцінного життя".
ПІТЕР Бреггін,
доктор медицини і автор книги «Вина, сором і тривога»

Керолайн Ліф

З 1985 року д-р Керолайн Ліф – когнітивний нейробіолог, фахівець з патологій слуху та мовлення. Область її роботи – травми мозку і спричинені ними втрати...
розгорнути


Вітаємо!

Ваше повідомлення успішно надіслано.