BrightBooks
Юрій Карманович

Энергия лидерства

380
Додати у кошик
ISBN: 978-966-426-270-2
Вага книги (кг): 0,350
Мова: Російська
Обкладинка: М'яка
Обсяг (стор.): 328
Рік виходу першого видання: 2022
Формат (мм): 150х227

Про книгу

Часто лідери кажуть: “Я не маю часу, нічого не встигаю!” І багато хто з них вважає, що для керівника час — це найголовніший ресурс.

Але якщо так, чому тоді в організаціях, де ведеться облік кожній хвилини, настільки часто можна спостерігати плинність кадрів? Все тому, що справа не в часі, а в нерозумінні: час далеко не найголовніше. 

Насправді ніхто не хоче йти за скиглями та людьми без бачення та сили життя, а головний ресурс керівника – це енергія! Енергія лідерства. І саме про неї йтиметься у цій книзі: про здатність запалювати команду, передавати бачення, запускати нові ініціативи, заправляти автобус команди своєю силою!

Енергія лідера – це протеїн для атлетів, їжа для поранених, акумулятор для телефонів, що розрядилися, джерело для болота, хліб для голодного і шлях для заблуканого! Це найбільша сила, яка піднімає з мертвих будь-яку організацію! І — гарна новина — ви вже маєте цю енергію!

У книзі автор ділиться своїм прикладом, як не тільки мати дивовижну силу лідерства, а й як обігріти цією атомною енергією весь світ!

 

Юрій Карманович

Юрій Карманович – засновник Школи лідерства та управління «Міст». За десять років у ній навчалися понад 2100 студентів.

Автор багатьох книг з лідерства, бізнесмен,...
розгорнути


Вітаємо!

Ваше повідомлення успішно надіслано.