BrightBooks
Брайт Букс Автори Юрій Карманович Проблема не в проблеме, а в моем отношении к ней
Юрій Карманович

Проблема не в проблеме, а в моем отношении к ней

325
Додати у кошик
ISBN: 978-966-426-269-6
Вага книги (кг): 0,330
Мова: Російська
Обкладинка: М'яка
Обсяг (стор.): 256
Рік виходу першого видання: 2021
Формат (мм): 150х227

Про книгу

Різноманітні кризи супроводжують наше життя і, в принципі, визначають усю людську історію. Ми до них готуємося, з ними боремося, долаємо, розбираємося з наслідками, зрештою боїмося... Але чи нормально боятися криз? Як взагалі правильно до них ставитись?

У книзі "Проблема не в проблеме, а в моем отношении к ней" ви знайдете ключі, які допомогли впоратися з кризами автору, відомому бізнесмену, бізнес-тренеру, спікеру.

Головний принцип, що лежить в основі правильного ставлення до криз та проблем, полягає в наступному: моя особиста реакція на подію визначає результат його впливу на моє життя.

Проблема насправді не в проблемі, а в ставленні до неї. Вся справа у реакції. Якщо поставитися до кризи правильно, вона стане паливом для розвитку. Неправильне ставлення може зруйнувати вас.

Книга допоможе вам зрозуміти, що криза – не кінець, а початок, найкращі ліки від формалізму та сплячки, можливість для нашого розвитку. Криза – це зворотний зв'язок, який сигналізує вам, що ви десь застрягли і хоча живете добре, буденно, але без місії, безцільно, а це небезпечний ворог великого та гідного.

 

 

Юрій Карманович

Юрій Карманович – засновник Школи лідерства та управління «Міст». За десять років у ній навчалися понад 2100 студентів.

Автор багатьох книг з лідерства, бізнесмен,...
розгорнути


Вітаємо!

Ваше повідомлення успішно надіслано.