BrightBooks
Брайт Букс Автори Володимир Горбулін Мій шлях у задзеркалля. Не лише дорожні нотатки
Бестселер
Володимир Горбулін

Мій шлях у задзеркалля. Не лише дорожні нотатки

330
Додати у кошик
ISBN: 978-617-7766-06-2
Бейджи для книг: Бестселер
Вага книги (кг): 0,35
Мова: Українська
Обкладинка: тверда
Обсяг (стор.): 266
Рік виходу першого видання: 2019
Формат (мм): 150х227

Про книгу

Академик ВОЛОДИМИР ГОРБУЛІН - рідкісне явище в державному менеджменті України. Упродовж чверті століття він належить до категорії людей, яких у західному світі прийнято називати policymaker. Тому по праву вважається одним з безспосередних скульпторів сучасного вигляду України й  творців закулісся української політики.

"Мій шлях у задзеркалля" Володимира Горбуліна - це не тільки унікальні спогади про особливості його особистого спілкування  із  президентами України й цілого ряду держав. Автор розкриває нюанси підписання доленосних для України угод, відкрито говорить про участь у міжнародній політиці не лише офіційних осіб, а й тіньових персон; доступно пояснює те, що на багато років визначило вектори розвитку нашої країни.

"Не лише дорожні нотатки" Горбуліна містять міркування про перспективи для України й рецепти подолання викликів, що вже постали, та майбутніх. Автор, честно попереджаючи про всі небезпеки, дає рекомендації з подолання смуги перешкод і виходу України на новий виток розвитку.

 

 

Володимир Горбулін

Академік Володимир Горбулін – видатний державний діяч України, безпосередній учасник формування та реалізації зовнішньої політики держави, радник з питань...
розгорнути


Вітаємо!

Ваше повідомлення успішно надіслано.