BrightBooks
Брайт Букс Автори Валентин Бадрак Над прірвою. 200 днів російської війни
Новинка
Валентин Бадрак, Володимир Горбулін

Над прірвою. 200 днів російської війни

360
Додати у кошик
ISBN: 978-617-7766-66-6
Бейджи для книг: Новинка
Вага книги (кг): 0,410
Мова: Українська
Обкладинка: Тверда
Обсяг (стор.): 280
Рік виходу першого видання: 2022
Формат (мм): 150х227

Про книгу

Історики підрахували, що зараз Україна веде 23-тю війну за свою незалежність проти агресивної Росії-Московії. І ця, 23-тя, війна виявилася найбільш кривавою. 

Книжка "Над прірвою. 200 днів російської війни" про ключові епізоди перших двохсот днів українського спротиву: синтез подій, рішень, досягнень, провалів. У ній реалізовані зусилля щодо пошуку відповіді, як така масштабна війна з безпрецедентними за розмахом жахливими руйнуваннями міст, масовими вбивствами, звірячими катуваннями і ґвалтуваннями цивільних беззбройних людей стала можливою.

Як сталося, що Україна спромоглася встояти проти російської навали й не впала за три дні, як очікували самі окупанти і навіть спецслужби західних країн?

Як сталося, що «друга армія світу» зазнала в Україні низки поразок, була змушена тікати з Київщини, Чернігівщини, Сумщини, Харківщини та частково з інших ділянок фронту й за п'ять місяців неперервних штурмів не досягла оголошених цілей?

Як сталося, що «колективний Захід», слабка й короткозора позиція якого породила чергового історичного монстра та вбивцю, став поступово об’єднуватися навколо українського питання і змінювати свої погляди на підтримку героїчної нації?

Як діяти, щоб надійно захистися від російської агресії в майбутньому?

​Та який може бути новий безпековий порядок у світі після завершення російсько-української війни, що виявилася вододілом розвитку сучасної цивілізації?

Ця книжка присвячена українському спротиву!

Вітаємо!

Ваше повідомлення успішно надіслано.